image2014

Česká republika
Investiční společnost České spořitelny (ISČS) byla označena za nejlepší investiční společnost 2014 v soutěži pořádané "World Finance", nezávislého dvouměsíčníku na finanční sektor.

Rakousko
ESPA STOCK EUROPE-PROPERTY byl oceněn v Lipper Fund Awards 2014 jako nejlepší evropský fond na základě investičního úspěchu, který byl měřen výnosem očištěným o riziko v příslušném období (v případě ESPA STOCK EUROPE-PROPERTY, deset let).

Maďarsko
Privátbankár.hu, jeden z hlavních ekonomických a finančních portálů v Maďarsku, oceněn "EAM ERSTE Alapkezelő award", kde správce byl vyhodnocen jako nejdynamičtěji rostoucí správcovská společnost roku. Dalšími oceněními byli: "nejslibnější otevřený dluhopisový fond roku", "nejlepší smíšený fond roku", a "nejlepší fond nemovitostí. Navíc Erste Alapkezelő se může pochlubit několika druhými a třetími místy.

Rumunsko
V dubnu 2014 tři fondy Erste Asset Management Rumunsku získala ocenění v "Gala Awards" pořádané Finmedia "Erste Money Market RON" v kategorii peněžní fondy, "Erste Bond Flexible RON" v kategorii dluhopisových fondů a "Erste Equity Romania" v kategorii akciových fondů.